Stavíme dřevostavby za své peníze

Menu
Stavební firma Telnar Rychlá realizace

Vlastní dům již od 1 550 000 Kč s DPH

Akce měsíce: trojskla za cenu dvojskla

Zděné stavby

Na četné přání našich zákazníků dodává společnost TELNAR veškeré prezentované domy i jako zděné. Zákazníci si tak mohou vybrat, zda preferují rychlost dřevostaveb či jsou příznivci zděných staveb. Napište nám a my Vám zdarma pošleme cenové nabídky na zděné provedení, případně cenové porovnání daného domu jako dřevostavby a zděného provedení.


Současné ceny energií nutí každého, kdo si pořizuje nový dům, přemýšlet o nízkých nákladech na bydlení. Společnost TELNAR staví i nízkoenergetické stavby podle požadavků zákazníka. Kvalitu takto provedených domů přináší zejména použití certifikovaných materiálů (viz. seznam našich dodavatelů) a postupy, kterými naše nízkoenergetické domy připravujeme.

Společnost TELNAR je schopna dodat Vámi požadovaný nízkoenergetický dům již za tři měsíce od začátku stavby. Zákazníkům se tak nabízí velice rychlé bydlení v moderních domech s minimálními náklady na provoz.


Zakládáme si na tom, že námi dodávané domy dodáváme v cenách, které jsme si s našimi zákazníky dopředu odsouhlasili ve smlouvě. Řada stavebních firem v České republice požaduje na své dřevostavby či zděné stavby od zákazníků zálohy. Naše společnost však staví za své peníze a vy platíte až za hotovou práci dle dohodnutých etap výstavby. K našim zákazníkům máme vstřícný a individuální přístup.
 

Kde jsme schopni naše stavby realizovat?

Naše společnost má pobočky v Ústí nad Orlicí a v Květné u Poličky. Velkou část nízkoenergetických staveb tak realizujeme v našem regionu. Stavíme zejména v Ústí nad Orlicí, Vysokém Mýtě, Lanškrouně, České Třebové, Svitavách, ale i v dalších oblastech - jsme schopni zrealizovat stavbu kdekoliv v rámci České repoubliky. Naše stavby najdete i na Moravě, v Jižních Čechách, v Podkrkonoší, ve Středočeském kraji.

 

 

Napište nám či volejte na 734 614 622